Şerifali Mah. Kutup Sok. No.28 Yukarı Dudullu Ümraniye-İstanbul/TÜRKİYE

Türkiye - Azerbaycan Taşımacılık

Türkiye & Azerbaycan Taşımacılık

Türkiye – Azerbaycan arası yük taşımacılığı yapan Firmamız komple, parsiyel ve proje taşımacılığı hizmetini ayağınıza getirir. En sık nakliye hizmeti yaptığımız komşu ülkelerden biri Azerbaycan’dır. Azerbaycan komşu ülke olmanın yanı sıra kardeş ülke olması dolayısıyla ticari ilişkilerimizin sıkı olduğu bir ülkedir.

Komşu ülke olmamız ve karayolu nakliye hizmetinin diğer nakliye türlerinden daha uygun olması bu hizmetimizin daha sık yapılmasında büyük bir etkiye sahiptir.

Müşterilerimizle yaptığımız görüşmeler neticesinde karar kılınan protokole uygun adımlar atıp, ürünleri gereken tedbirleri alarak vaktinde yola çıkarıp, teslim adreslerine zamanında ulaştırmaktayız. Ürünlerin taşınmasında gösterdiğimiz hassasiyet ile ürünlerde herhangi bir deformasyon yaşanmadan, alındığı gibi teslim edilmektedir.

Balcıoğlu Transporter, Uluslararası Taşımacılık Grupaj ve Parsiyel taşımalarda en kaliteli hizmeti verebilmek üzere, özellikle AZERBAYCAN ve GÜRCİSTAN ülkelerine parsiyel nakliye konusunda uzmanlaşmıştır.