Şerifali Mah. Kutup Sok. No.28 Yukarı Dudullu Ümraniye-İstanbul/TÜRKİYE

Balcıoğlu Transport

Hakkımızda

Firmamız kurulduğu yıllardan bu yana kara nakliyesi olarak T.C. ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANLIĞI ‘nın öngördüğü c2 yetki belgesi ile hizmet vermektedir. Buna ek olarak firmamızın temel esasları doğruluk ve dürüstlüktür.
Firmamız Türkiye’nin her noktasından yük alımı yapıp uluslararası yükleri öz mal araçları ile Yurtdışı parsiyel (grupaj) ve komple taşımacılık olarak zamanında teslimatını sağlar. Her yıl daha da büyümeyi hedefleyen firmamız, ülkemizin en gözde şirketlerinin lojistik anlamında tedarikçisi olup, müşteri yelpazesini sürekli genişletmektedir.

Organizasyon

Nakliyat sektörü organize bir hizmet yeteneği ister. Bu nedenle nitelikli çalışanlarımıza güçlü araç filolarımızdan hızlı ve güvenli nakliyata kadar sektörün beklentilerini karşılamaya yönelik çalışmalarımız sorunsuz olarak organize ediliyor. Gürcistan, Azerbaycan ve Türkiye’ de stratejik olarak kurulmuş ofislerimizle nakliye ihtiyacınızı karşılamayı ve Sarp Gümrüğü evrak takibinin hızlanması açısından Hopa şubesi ile taşıma prosedürlerinin ve takibinin yapılmasını garanti etmekteyiz. Balcıoğlu, hizmet kalitesini etkileyen unsurlardan biri olan iş ortağı acentalarını belirlerken, paralel stratejilere sahip olması, iş geliştirmeye açık olması, coğrafi konumu, bulunduğu ülkenin tümüne hizmet verebilmesi ve komşu ülkelerle olan hizmet ağının kuvvetli olması gibi kriterleri göz önünde bulundurarak belirlemektedir.